o nás

Originální věci pro chytré psy a jejich pány v e-shopu SmartDogs.cz

Pečlivě vybíráme sortiment vybavení pro psy s ohledem na kvalitu, funkčnost, originalitu provedení a design.

Obojky, vodítka, postroje, kenelky, ohrádky, přepravní klece, potřeby pro výcvik i výstavy a další vybavení pro psy musí plnit svůj účel a zároveň se musí vašemu nejlepšímu příteli (a vám) líbit. Vybere si u nás nejen váš pes, ale i vy - oblečení (trička, mikiny, bundy) s originálními motivy psích plemen, batohy a další vybavení na procházky s vaším nejlepším přítelem i na výstavy i výcvik.

Kvalita služeb, které poskytujeme našim zákazníkům, je pro nás stejně důležitá jako kvalita našeho zboží.

Vaši objednávku odešleme v nejkratším možném termínu přepravní službou GLS nebo DPD s doručením následující pracovní den. Zasíláme také na Slovensko a do ostatních zemí EU. Zboží v ČR zasíláme na dobírku - neriskujete jako při platbě předem. Obratem vám vyměníme zboží za jiné nebo vrátíme platbu včetně poštovného. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí - dodržujeme zásady ochrany (GDPR).

Pokud nevíte jaké zboží je pro vás nejvhodnější nebo nevíte jak postupovat při nákupu, můžete využít naší poradnu nebo nás kontaktujte e-mailem, telefonicky, kontaktním formulářem nebo napište zprávu na Facebooku.

Chcete vědět více o zkušenostech ostatních? Podívejte se, jak náš sortiment hodnotí ostatní zákazníci.

Pokud budete se zbožím spokojeni, budeme rádi, když u nás nakoupíte znovu. Věrnosti si vážíme, takže na vaši druhou a každou další objednávku dostanete slevu.

Můžete využít také různých akčních nabídek - pravidelně zařazujeme do nabídky obchodu cenově zvýhodněné zboží a novinky pro psy i jejich pány, na naší stránce na Facebooku pravidelně uveřejňujeme aktuální nabídky a novinky.


TOPlist    Optimalizace webu SmartDogs.cz - PageRank.cz